Dom Kultury Jowisz w Gaworzycach - Aktualności
banner2_a.jpg

 

 

W sobotę, 17 maja miał odbyć się rajd rowerowy. Niestety z powodu złych warunków atmosferycznych, został on przełożony na 24 maja.

Serdecznie wszystkich zapraszamy!!!

 

 

Za nami XV Regionalny Przegląd Piosenki i Tańca Gaworzyce 2014 , organizowany pod honorowym patronatem Starosty Polkowickiego pana Marka Tramś. Przed publicznością zaprezentowało się 23 solistów, 2 duety, 2 trio, 3 zespoły wokalne oraz 11zespółów tanecznych.

 

Wykonawców oceniało jury w składzie: Krystyna Stachów- przewodnicząca jury , Ryszard Głąbiński i Karolina Urbańczyk.

 

1.W kategorii soliści -

I miejsce – Hanna Rządzińska – Przedszkole Publiczne w Gaworzycach

II miejsce - Amelia Jacyszyn - - Zespół Edukacyjny w Gaworzycach

III miejsce- Anna Ziółek – Szkoła Podstawowa w Rzeczycy

wyróżnienie - Dominika Opałka- Borek

-Wojciech Głogowski- Przedszkole Publiczne w Gaworzycach

-Wiktoria Michniewicz- Przedszkole Publiczne w Gaworzyca

- Paulina Michniewicz- Przedszkole Publiczne w Gaworzycach

 

2.Soliści II - IV

I miejsce - Julia Lisowska- Szkoła Podstawowa w Grębocicach

II miejsce – Paulina Galus - Zespół Edukacyjny w Gaworzycach

wyróżnienie – Hanna Krauze - Zespół Edukacyjny w Gaworzycach

 

3.Soliści V - VI

I miejsce - Klaudia Gruchała - Szkoła Podstawowa w Przedmościu

II miejsce – Łucja Pohibruszka - Szkoła Podstawowa w Rzeczycy

wyróżnienie – Staś Staszkowski - Zespół Edukacyjny w Gaworzycach

 

4.Soliści - gimnazjum, szkoła średnia

I miejsce – Małgorzata Ziółek – Gimnazjum w Grębocicach

II miejsce- Joanna Gaj - DK Jowisz

III miejsce- Amanda Herman – Samorządowe Centrum Edukacyjne w Radwanicach

 

5. Zespoły taneczne- młodsi

I miejsce - zespół CYKADY MINI - Przemkowski Ośrodek Kultury

II miejsce - zespół MOZAIKA MINI -Przemkowski Ośrodek Kultury

III miejsce - zespół LUZACZKI SP nr 8 w Lubinie

 wyróżnienie- zespół CHILI MY – świetlica Kłobuczyn

 

6. Zespoły taneczne - starsi

I miejsce - zespół CYKADY Przemkowski Ośrodek Kultury

II miejsce - zespół MOZAIKA Przemkowski Ośrodek Kultury

III miejsce - zespół LUZ – SP nr.8 w Lubinie

 

7.Formacje taneczne-

I miejsce - FIWER DI DZI – SP nr.8 Lubin

wyróżnienie- zespół B&A – świetlica w Kłobuczyn

 

8. Zespoły wokalne -  

wyróżnienie- Chór ANTONE A -Samorządowe Centrum Edukacyjne w Radwanicach

wyróżnienie – zespoły wokalne ze Szkoły Podstawowej w Rzeczycy

Wyróżnienie – zespoły wokalne z Przedszkola w Gaworzycach

 

 

Kalendarz wydarzeń

Last month June 2019 Next month
S M T W T F S
week 22 1
week 23 2 3 4 5 6 7 8
week 24 9 10 11 12 13 14 15
week 25 16 17 18 19 20 21 22
week 26 23 24 25 26 27 28 29
week 27 30

Licznik odwiedzin

156754
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ubiegłym
W tym miesiącu
W ubiegłym
Razem
1
33
34
154897
2079
29061
156754
Twoje IP 54.145.45.143

Ostatnio w DK Jowisz

No events

LINKI


 

 


 Nasze działania wspiera:

 

 

 

 

 

 

 

 

PFRON

 

 

 

 

 

Gospodarstwo rolne 

M. Gabrysz

 

Gospodarstwo rolne

A. Ganczarski

PPHU TECHROL Sp. z o.o.

Bank Spółdzielczy

w Przemkowie

 

 

 

Jowisz w obiektywie

Dofinansowano ze środków
Narodowego Centrum Kultury
w ramach programu Dom Kultury
+ Inicjatywy lokalne 2013